Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan

Pirotechnika sceniczna – szczegóły

TWORZYMY PO TO, BY CIESZYĆ OKO!

Pirotechnika sceniczna zewnętrzna

 Pirotechnika sceniczna zewnętrzna – zazwyczaj używana do urozmaicenia koncertów, festynów, imprez sportowych, prezentacji produktów, wesel i inny  uroczystości odbywających się na wolnym powietrzu. Do tego tupu realizacji zazwyczaj używane są takie materiały jak:  fontanny, flary, stroboskopy, wodospady, miny, świece dymne, konfetti, które odpowiednio zsynchronizowane z muzyką dają niesamowite efekty artystyczne o wysokości od 0,5 metra, aż do ponad 30 metrów. Nasza firma dysponuje nowoczesnym systemem elektronicznym, który sterowany za pomocą komputera daje nieograniczone możliwości zarówno synchronizacji z muzyką jak i odpalaniem ładunków z minimalnym odstępem czasu 0,01 sek.

Pirotechnika sceniczna wewnętrzna

Pirotechnika sceniczna wewnętrzna – ich zorganizowanie możliwe jest dzięki bezpiecznym ładunkom pirotechnicznym, których temperatura iskier jest na tyle niska, że nie powoduje podpalenia innych materiałów (nawet papierowych), oraz wytwarzają ograniczoną ilością dymu i substancji toksycznych. Zazwyczaj pirotechnika sceniczna wewnętrzna wykorzystywana jest do urozmaicenia koncertów, festynów, imprez sportowych, prezentacji produktów, wesel i inny  uroczystości odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach. W takich pokazach znajdują zastosowanie różnego typu materiały, w tym fontanny, flary, stroboskopy, miny, świece dymne, konfetti. Ich zsynchronizowanie z muzyką pozwala uzyskać zaskakujące efekty artystyczne o wysokości od 0,5 metra do kilku w zależności od wysokości pomieszczenia. Nasza hurtownia fajerwerków posiada nowoczesny system elektroniczny, który pozwala na synchronizowanie muzyki i odpalania ładunku z minimalnym odstępem czasu 0,01 sek.