Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan

 

 

I) Kategoria EKONOMICZNA – jest to gama zestawów umożliwiająca przeprowadzenie własnego kilkuminutowego pokazu sztucznych ogni po najniższych cenach na rynku! Każdy zestaw z tej kategorii zaczyna się od efektów niskich (stroboskopy, wulkany, fontanny, flary), które płynnie przechodzą w efekty wysokie na wysokości 25-60 metrów w zależności od wybranej opcji). Zestawy z tej kategorii polecamy szczególnie osobom, które chcą dodać smaku niewielkim imprezom (np. urodziny, rocznice, itp.) Teren pomiędzy miejscem odpalenia zestawu fajerwerków, a miejscem, w którym znajduje się publiczność, musi być odsłonięty, tak aby efekty niskie były widzialne.

II) Kategoria UROCZYSTOŚĆ – zestawy polecane szczególnie dla domów weselnych, pensjonatów, agencji artystycznych na średniej wielkości wydarzenia takie jak wesela, spotkania firmowe, pikniki, itp. W tej kategorii występują tylko efekty wysokie (60-80 metrów). Pomiędzy miejscem odpalenia zestawu a publicznością mogą znajdować się nieduże przeszkody (np. średniej wysokości drzewa).

Seria Yellow SNAKE (kolor skrzyni żółty) – ten zestaw fajerwerków pozwala na zorganizowanie długiego pokazu o mniejszej intensywności wystrzałów. Materiały pirotechniczne są tak dobrane w zestawie, aby pokaz przebiegał płynnie i aby pięknymi efektami fajerwerków można by się rozkoszować jak najdłużej.

Seria Red CRAZY (kolor skrzyni czerwony) – ten zestaw przeznaczony jest do zorganizowania pokazu o wyśrodkowanej długości, jak i intensywności wystrzałów. Ładunki zostały tak dobrane, aby wraz z czasem trwania pokaz nabierał na intensywności, aż do zwieńczenia w efektownym finale.

Seria Black POWER (kolor skrzyni czarny)  – jest to najbardziej intensywna seria zestawów do samodzielnej obsługi. Polecana wszystkim tym, którzy lubią krótkie, ale za to niesamowite pokazy sztucznych ogni. Połączenie ładunków gwarantuje bardzo dużą dynamikę już od pierwszej sekundy pokazu.