Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan

Hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni PiroFan

PiroFan to nowoczesna hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni, cały czas poszerzająca asortyment oferowanych produktów. Nasz stacjonarny sklep z petardami znajduje się w Policach koło Szczecina. Oferujemy również możliwość składania zamówień w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami, dzięki któremu obsługujemy klientów z terenu całego  kraju. Zajmujemy się detaliczną oraz hurtową sprzedażą fajerwerków i sztucznych ogni, działalność prowadzimy przez cały rok. W naszym asortymencie dostępne są zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, jak i takie, które powinny być odpalone przez specjalistów. Organizujemy pokazy sztucznych ogni na różnego typu wydarzeniach!

Pokazy sztucznych ogni

Przygotowywaniem pokazów z zakresu pirotechniki scenicznej i widowiskowej zajmują się nasi kompetentni pracownicy. Nasz zespół tworzą doświadczeni oraz młodzi pirotechnicy, dla których najważniejsze jest połączenia bezpieczeństwa i widowiskowości orgaznizowanych pokazów. Spektakle pirotechniczne „tworzymy po to, by cieszyć oko”, jak mówi motto naszej firmy. Proponujemy organizację pokazu fajerwerków na weselu i innych uroczystościach. Korzystając z naszych usług, możecie Państwo liczyć na nasz pełen profesjonalizm.