Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan Wspaniała pirotechnika Pirofan

Hurtownia fajerwerków PiroFan - o nas

Jako entuzjaści fajerwerków pierwszy kontakt z tymi produktami mieliśmy od najmłodszych lat. Biorąc pod uwagę mniejszą dostępność tych wyrobów w tamtych czasach, często zmuszeni byliśmy domowymi sposobami osiągać różne efekty, co sprawiało nam niesamowitą satysfakcję. Ciąg do pirotechniki był na tyle duży, iż w późniejszym czasie zarówno z zamiłowania do niej jak i piłki nożnej urozmaicaliśmy sportowe wydarzenia tworząc oprawy pirotechniczne w przeróżnych formach z wykorzystaniem większości dostępnych wówczas materiałów …  oczywiście klasy 1.4G. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak funkcjonuje rynek pirotechniczny w Polsce oraz złapać pierwsze kontakty handlowe, które przełożyły się w 2002 roku na sezonową sprzedaż detaliczną fajerwerków, która z czasem przerodziła się w całoroczną hurtownię fajerwerków i sztucznych ogni. Prowadzimy również sklep internetowy z fajerwerkami.

Organizacja pokazów sztucznych ogni

Kolejnym krokiem były liczne szkolenia oraz zajęcia praktyczne, które pozwoliły nam nie tylko podnieść nasze kwalifikacje, lecz także otrzymać pozwolenie Wojewody Zachodniopomorskiego na wykonywanie profesjonalnych pokazów sztucznych ogni, które jest niezbędne do świadczenia usług w tym zakresie. Od tego czasu zajmujemy się organizowaniem pokazów fajerwerków na weselach i innych imprezach okolicznościowych.

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania

Naszym najnowszym wyzwaniem jest wprowadzenie nowej jakości na polskim rynku w dziedzinie zestawów fajerwerków do samodzielnego odpalania, dzięki czemu możemy Państwu przedstawić niezwykłe zestawy DSO.